Dolk van Sparta

Dolk van Sparta - Nicholas Guild | Readingchampions.org.uk

... zich uit: Hij geeft Veldwijk de complimenten over zijn inzet in het promotieseizoen en zijn aandeel hierin ... Dolk van Sparta eBook door Nicholas Guild - 9789045211992 ... ... . Fraser wil geen welles/nietes spelletje gaan spelen over wie er gelijk heeft. Van alle Griekse stadstaten spreekt Sparta het meest tot de verbeelding. De ijzeren discipline, moed en de aan waanzin grenzende toewijding aan oorlog voeren, zijn al talloze malen beschreven en verfilmd. Tot nu toe echter nog nooit zo nauwkeurig, meeslepend en levensecht als in Dolk van Sparta. \\n \\nIn de 4e eeuw voor Christus had Sparta het leeuwendeel van Griekenland ... Van alle Griekse stadst ... Dolk van Sparta - Nicholas Guild - 9789045211992 | Bruna.nl ... . \\n \\nIn de 4e eeuw voor Christus had Sparta het leeuwendeel van Griekenland ... Van alle Griekse stadstaten spreekt Sparta het meest tot de verbeelding. De ijzeren discipline, moed en de aan waanzin grenzende toewijding aan oorlog... Get this from a library! Dolk van Sparta. [Nicholas Guild; Peter de Rijk] -- Een Griekse slaaf maakt tijdens zijn vlucht vijanden in Sparta en komt als leider van een slavenopstand in Thebe weer tegenover de Spartanen te staan. Dolk van Sparta | ISBN 9789045211893 direct en eenvoudig te bestellen bij Boekhandel De Slegte. Uniek aanbod (tweedehands) boeken. Dolk van Sparta Nicholas Guild • Boek • paperback. Samenvatting . Voor de lezers van Douglas Jackson en Robert Fabbri 'Guild beschrijft meesterlijk de intriges aan het hof en de koortsachtige strijd op het slagveld, maar de echte indrukwekkende verdienste van het boek is zijn tijdloosheid en veelzijdigheid.' Historische thriller , Paperback, 2017, 399 pagina's, Nederlands, Nieuwstaat Voor de lezers van Douglas Jackson en Robert Fabbri'Guild beschrijft meesterlijk de intriges aan het hof en de koortsachtige strijd op het slagveld, maar de echte indrukwekkende verdienste van het boek is zijn tijdloosheid en veelzijdigheid.' - Publishers Dolk van Sparta door Nicholas Guild, EAN 9789045211893. Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om JavaScript aan te zetten. Meer informatie... Dolk van Sparta; Dolk van Sparta. Nicholas Guild Uitverkocht... paperback/ gebrocheerd: € 19,99: GRATIS verzending! (NL) ISBN: 9789045211893, 360 blz., januari 2017 UITVERKOCHT! Uitgever: Karakter Uitgevers BV ......

INFORMATIE

AUTEUR
Nicholas Guild
DIMENSIE
9,34 MB
BESTANDSNAAM
Dolk van Sparta.pdf

OMSCHRIJVING

Voor de lezers van Douglas Jackson en Robert Fabbri'Guild beschrijft meesterlijk de intriges aan het hof en de koortsachtige strijd op het slagveld, maar de echte indrukwekkende verdienste van het boek is zijn tijdloosheid en veelzijdigheid.' - Publishers Weekly (over The Assyrian)

Wil je het boek lezen?Dolk van Sparta in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Nicholas Guild. Lezen Dolk van Sparta Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN