De bron 2 - Vanuit het duister

De bron 2 - Vanuit het duister - Nora Roberts | Readingchampions.org.uk

...ts. In Vanuit het duister staat de dochter van Max en Lana centraal ... Vanuit het duister (De bron Book 2) eBook: Roberts, Nora ... ... . Aan het einde van deel één kregen we al mee dat ze op haar dertiende verjaardag met haar training zou beginnen om haar rol als De Ene te kunnen vervullen. Deel 2 in De bron-serie 'Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.' The New York Times Voor de fans van George R.R. Martin en Stephen King Van een afstandje lijkt het een alledaags boerengezin met een heel gewoon leven. Maar buiten het erf van deze vredige boerderij heerst de duistern ... Vanuit het duister (De bron #2) by Nora Roberts ... . Maar buiten het erf van deze vredige boerderij heerst de duisternis. Bestel Vanuit het duister van Nora Roberts. ... Deel 2 in De bron-serie 'Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.' The New York Times Voor de fans van George R.R. Martin en Stephen King Van een afstandje lijkt het een alledaags boerengezin met een heel gewoon leven. Vanuit het duister 'Het betoverende tweede deel van De bron-trilogie is stoer en adembenemend.' Kirkus Reviews Van een afstandje lijkt het een alledaags boerengezin met een heel gewoon leven. Maar buiten het erf van deze vredige boerderij heerst de duisternis. Fallow Swift is bijna dertien en weet nauwelijks hoe de wereld er vroeger uitzag. De bron: Vanuit het duister - Nora Roberts. Deel 2 in De bron-serie 'Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.' The New York Times Voor de fans van George R.R. Martin en Stephen King Van een afstandje lijkt het een alledaags boerengezin met een heel gewoon leven. De Zambiaanse advocate en schrijfster Petina Gappah (1971), die afwisselend in Harare (Zimbabwe) en Berlijn woont, schrijft Vanuit het duister stralend licht vanuit het gezichtspunt van de slaven die door Bwana Daudi (Livingstone) uit de slavernij zijn gered. Vanuit het duister een nieuwe macht in opkomst Nora Roberts. Nederlands | Paperback € 17,99 + 35 punten . Uitgave Op bestelling, levertermijn 2 à 3 ... 'Het betoverende tweede deel van De bron-trilogie is stoer en adembenemend.' Kirkus Reviews Nora Roberts is natuurlijk de koningin van de romantische thriller. Daarnaast schrijft ze als J.D. Robb al bijna twintig jaar over Eve, detective in het New York van de toekomst. Een deel van haar toekomstfantasieën is inmiddels al achterhaald. Vandaar misschien nu een ander soort toekomst als onderwerp. Vanuit het duister is deel 2 van […] Vanuit het duister E-BOOK Een nieuwe macht in opkomst Nora Roberts. Nederlands | E-book € 11,99 + 11 punten . Uitgave Onmiddellijk beschikbaar. Eenvoudig bestellen. Veilig betalen. Onmiddellijk geleverd via e-mail. Omschrijving. Deel 2 in De bron-serie Alle ingrediënten voor een ... De bron 2 - Vanuit het duister Een nieuwe macht in opkomst €17,99 Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis. 0. shares. Facebook Twitter. Written by. Merel Staal. Merel is vooral een filmliefhebber die bijna elke week wel in de bioscoop te vinden is, vaak samen met redacteur Michael. Vanuit het duister is het tweede deel van een trilogie die in het Nederlands de overkoepelende titel 'De bron' meekreeg. In deel een, Het begin, konden we vanaf patiënt nul volgen hoe een dodelijke plaag ontstond die het grootste deel van de mensheid op aarde in geen tijd uitwiste.Met de Plaag ontwaakte ook magie in een deel van de overlevenden Vanuit het duister (De bron Book 2) (Dutch Edition) eBook: Nora Roberts, GrootenBrink Vertalingen: Amazon.de: Kindle-Shop Vanuit het duister (De bron Book 2) (Dutch Edition) eBook: Nora Roberts, GrootenBrink Vertalingen: Amazon.co.uk: Kindle Store Vanuit het duister | Roberts Nora | download | B-OK. Download books for free. Find books...

INFORMATIE

AUTEUR
Nora Roberts
DIMENSIE
4,66 MB
BESTANDSNAAM
De bron 2 - Vanuit het duister.pdf

OMSCHRIJVING

Deel 2 in De bron-serie"Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.' The New York TimesVoor de fans van George R.R. Martin en Stephen KingVan een afstandje lijkt het een alledaags boerengezin met een heel gewoon leven. Maar buiten het erf van deze vredige boerderij heerst de duisternis.Fallon Swift is bijna dertien en weet nauwelijks hoe de wereld er vroeger uitzag. De stad waar haar ouders ooit woonden is sinds het uitbreken van de Plaag een ruïne, opgeëist door de natuur. Slechts een enkeling waagt zich buiten, waar gangs de dienst uitmaken. Op mensen met bijzondere gaven, zoals Fallon, wordt gejaagd. Toch zal ze haar veilige thuis moeten verlaten. Fallon is De Ene, en het is slechts een kwestie van tijd tot haar ware identiteit aan het licht komt. Als ze blijft, brengt ze niet alleen zichzelf, maar haar hele familie in gevaar.Fallon vlucht naar een schuilplaats in het bos. Daar bereidt de eeuwenoude Mallick haar voor op de toekomst. Ze krijgt gevechtstraining, bestudeert oude geneeswijzen en leert krachten te gebruiken waarvan ze het bestaan nooit had vermoed. Als de tijd daar is, zal ze een zwaard oppakken en vechten. Want alleen als Fallon haar lot aanvaardt, kan de wereld weer de oude worden.De pers over Het begin"Het betoverende tweede deel van De bron-trilogie is stoer en adembenemend.' Kirkus Reviews"Roberts weet precies hoe ze haar publiek moet betoveren. Kruip met dit boek op de bank en bid dat jij een van de overlevenden bent.' The Washington Post"Nora Roberts heeft ons met Het begin enorm verrast. Gelukkig is het een eerste deel van een serie. Hopelijk ligt het vervolg snel in de boekhandels!' Chicklit.nl

Wil je het boek lezen?De bron 2 - Vanuit het duister in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Nora Roberts. Lezen De bron 2 - Vanuit het duister Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN