Haar perfecte leven

Haar perfecte leven - Sam Hepburn | Readingchampions.org.uk

..., waaronder de Cilip Carnegie Medal. "Haar perfecte leven' van Sam Hepburn gaat over jaloezie en de excessen waartoe die kan leiden en heeft een ronduit verbluffende ontknoping ... Bureau ISBN - Haar perfecte leven ... . Sam Hepburn werd voor haar Young Adult-thrillers genomineerd voor diverse prijzen, waaronder de Cilip Carnegie Medal. 'Haar perfecte leven' van Sam Hepburn gaat over jaloezie en de excessen waartoe die kan leiden en heeft een ronduit verbluffende ontknoping. Sam Hepburn werd voor haar Young Adult-thrillers genomineerd voor diverse prijzen, waaronder de Cilip Carnegie Medal. Haar perfecte leven is ingedeeld in afwisselende hoofdst ... bol.com | Haar perfecte leven, Sam Hepburn | 9789026336959 ... ... . Sam Hepburn werd voor haar Young Adult-thrillers genomineerd voor diverse prijzen, waaronder de Cilip Carnegie Medal. Haar perfecte leven is ingedeeld in afwisselende hoofdstukken geschreven vanuit Juliet en vanuit Gracie. Dit wordt aangevuld met korte cursieve dagboekfragmenten van een zekere Pauline. Juliet is een alleenstaande moeder met een dochter. Ze zorgt niet goed voor zichzelf en ook in haar PR-werk is ze niet echt succesvol. Haar perfecte leven. Haar perfecte leven van Sam Hepburn gaat over jaloezie en de excessen waartoe die kan leiden. En met een ronduit verbluffende ontknoping. Sam Hepburn werd voor haar You...

INFORMATIE

AUTEUR
Sam Hepburn
DIMENSIE
11,75 MB
BESTANDSNAAM
Haar perfecte leven.pdf

OMSCHRIJVING

'Haar perfecte leven' van Sam Hepburn gaat over jaloezie en de excessen waartoe die kan leiden en heeft een ronduit verbluffende ontknoping. Sam Hepburn werd voor haar Young Adult-thrillers genomineerd voor diverse prijzen, waaronder de Cilip Carnegie Medal. 'Haar perfecte leven' liet lezers in Groot-Brittannië op het puntje van hun stoel zitten. BA Paris is fan: 'Verslavend en met een explosief einde: ''Haar perfecte leven'' zet je tot het eind op het verkeerde been.'Grace Dwyer heeft het allemaal: een knappe echtgenoot, een leuke baan als tv-kok, een schattig dochtertje en een prachtig huis. Ze leidt een perfect leven.Haar nieuwe vriendin Juliette past niet helemaal in dat plaatje: ze is een alleenstaande moeder die moeite heeft de eindjes aan elkaar te knopen. Waarom zijn ze bevriend geraakt? Grace' leven blijkt dan ook minder perfect dan het op het eerste gezicht lijkt. En wanneer haar leven nog meer barsten gaat vertonen, is het de vraag of ze dat overleeft.'Haar perfecte leven' is erg spannend, perfect voor fans van Clare Mackintosh, BA Paris en Nicci French.

Wil je het boek lezen?Haar perfecte leven in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Sam Hepburn. Lezen Haar perfecte leven Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN