Dolk van Sparta

Dolk van Sparta - Nicholas Guild | Readingchampions.org.uk

...historische thriller over het oude Griekenland weten neer te zetten! Hij weet de historie en fictie excellent met elkaar te combineren ... Dolk van Sparta eBook door Nicholas Guild - 9789045211992 ... ... . Dolk van Sparta is een mooi, intrigerend en diepgaand verhaal over het leven van de heloten en Spartanen. Dolk van Sparta,Karakter Uitgevers B.V. is een middelgrote zelfstandige uitgeverij, gespecialiseerd in commerciële fictie, praktische nonfictie, computerboeken en software en audioboeken. Daarnaast zijn wij zeer actief op het gebied van luisterboeken, waarin vele klassieke jeugdtitels verschijnen. Die de broer van zijn ... Dolk van Sparta - Nicholas Guild - 9789045211992 | Bruna.nl ... . Daarnaast zijn wij zeer actief op het gebied van luisterboeken, waarin vele klassieke jeugdtitels verschijnen. Die de broer van zijn vaders moordenaar doet sneven en vele onderdrukkers in diens spoor. De moordenaar zelf staat op zijn netvlies gebrand. Thebe schat de capaciteiten van Protos naar waarde. Met hem aan hun zijde draait een kansloze missie om in een ongekende triomf. Wie na twintig bladzijden in Dolk van Sparta afhaakt kunnen we niets kwalijk ... Van alle Griekse stadstaten spreekt Sparta het meest tot de verbeelding. De ijzeren discipline, moed en de aan waanzin grenzende toewijding aan oorlog voeren, zijn al talloze malen beschreven en verfilmd. Tot nu toe echter nog nooit zo nauwkeurig, meeslepend en levensecht als in Dolk van Sparta. Dolk van Sparta. Voor de lezers van Douglas Jackson en Robert FabbriVan alle ...

INFORMATIE

AUTEUR
Nicholas Guild
DIMENSIE
9,34 MB
BESTANDSNAAM
Dolk van Sparta.pdf

OMSCHRIJVING

Voor de lezers van Douglas Jackson en Robert Fabbri'Guild beschrijft meesterlijk de intriges aan het hof en de koortsachtige strijd op het slagveld, maar de echte indrukwekkende verdienste van het boek is zijn tijdloosheid en veelzijdigheid.' - Publishers Weekly (over The Assyrian)

Wil je het boek lezen?Dolk van Sparta in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Nicholas Guild. Lezen Dolk van Sparta Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN