De blindganger

De blindganger - Igor Znidarsic | Readingchampions.org.uk

... in Londen achterblijft als zijn ouders naar Singapore verhuizen ... De Leesclubassistent | Blindganger van Michael Ondaatje ... ... . Blindganger is de de nieuwe roman van Michael Ondaatje. Een nieuwe roman van Ondaatje is altijd weer een belevenis. De man schrijft zo beeldend dat je voor je ziet wat hij optekent. Sterker: soms beschrijft hij beelden die je je vervolgens, na het lezen van het boek, herinnert als je ze in het echt ziet. Oscar Znidarsic De Blindganger Recensie Nederlandse Thriller De Blindganger is de eerste thriller van de hand van de Nederlandse journalist Igor Znidarsic. Eerder verschenen er twee semi-autobiografische romans van hem ... Blindganger - Wikipedia ... . Eerder verschenen er twee semi-autobiografische romans van hem, dit keer dus een thriller. En wat voor één. Geen "whodunnit" maar een "when stops it". Lees „De blindganger" door Igor Znidarsic verkrijgbaar bij Rakuten Kobo. IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø Op een dag verdwijnt Lodewijk de Graaf, CEO va... De flaptekst van 'De blindganger' - die op het boek zelf is nog een alinea uitvoeriger dan die op boekensites en in webwinkels - doet vrijwel het complete verhaal uit de doeken, zij het samengevat. Alleen de allerlaatste zin ervan - "In een race tegen de klok ... Recensie De blindganger Inhoud. Bianca, rechercheur bij de politie Oost-Nederland wordt belast met de verdwijning van de bekende en rijke advocaat Lodewijk de Graaf. De zaak lijkt in eerste instantie als een vrijwillige verdwijning in de prullenbak te belanden. Dan verdwijnt de vastgoedhandelaar Onno Schijndel. 'De blindganger' door Igor Znidarsic - Onze prijs: €15,99 - Vandaag voor 21:00 uur besteld, morgen in huis De blindganger. Igor Znidarsic. Uitg. Karakter, ­Uithoorn 2017. 368 blz. € 15,00. Een rijke ondernemer verdwijnt spoorloos. De politie denkt aan een ontvoering en stort zich op de zaak, maar ... De Blindganger is een mozaïek met vele figuren, een contrastrijke zoektocht met telkens onverwachte bestemmingen, waarbij de hoofdpersoon pendelt tussen montere ironie en volstrekte uitzichtloosheid. Onbeperkt lezen met Kobo Plus Lezen tijdens een gratis proefperiode. De blindganger | ISBN 9789045212616 direct en eenvoudig te bestellen bij Boekhandel De Slegte. Uniek aanbod (tweedehands) boeken. De blindganger | ISBN 9789045212517 direct en eenvoudig te bestellen bij Boekhandel De Slegte. Uniek aanbod (tweedehands) boeken. De Blindganger van Igor Znidarsic is een goede, Nederlandse thriller die veel weg heeft van een Scandinavische thriller, alleen dan zonder de eindeloze besprekingen van situaties. Het boek leest vlot weg en houdt het lekker spannend. Er lopen verschillende verhaallijnen door elkaar, ......

INFORMATIE

AUTEUR
Igor Znidarsic
DIMENSIE
3,49 MB
BESTANDSNAAM
De blindganger.pdf

OMSCHRIJVING

IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø Op een dag verdwijnt Lodewijk de Graaf, CEO van De Graaf & De Jong Advocaten, spoorloos. Omdat er zeer sterke aanwijzingen zijn voor een misdaad, belandt de aak op het bureau van rechercheur Bianca Uithuizen van politie Oost-Nederland. Een slepend zakelijk conflict en de riante erfenis passeren als mogelijke motieven de revue, maar verdwijnen bij gebrek aan concrete aanwijzingen al snel in de prullenmand. Ondanks intensief onderzoek blijft de vermissing een raadsel. Bianca ziet zich genoodzaakt het dossier bij gebrek aan aanknopingspunten te sluiten. Net als ze de zaak begint te vergeten, wordt in een bos op de Veluwe vastgoedhandelaar Onno van Schijndel gevonden. Hij is levend gespietst aan een paal waarop hij tergend langzaam een onmenselijke dood is gestorven. Bianca en haar collega Joris van der Zand doen er alles aan om het raadsel tot op de bodem uit te zoeken, maar ook deze zaak lijkt onoplosbaar totdat tijdens de sloop van een oude boerderij onder vloer in een soort grafkelder het bijna vergane lijk van Lodewijk de Graaf wordt aangetroffen. Hij blijk enkele maanden daarvoor levend te zijn begraven...Lees hier het interview met Igor Znidarsic.

Wil je het boek lezen?De blindganger in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Igor Znidarsic. Lezen De blindganger Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN