De vijfde brief

De vijfde brief - Nicola Moriarty | Readingchampions.org.uk

...ef waarin een van hen vertelt hoezeer ze een van haar vriendinnen háát om iets wat jaren geleden is gebeurd, en hoe vaak ze op het punt heeft gestaan haar iets aan te doen ... Recensie: De vijfde brief - Nicola Moriarty ... . De vijfde brief. Vier vriendinnen, vijf brieven en één gevaarlijk geheim! | auteur: Nicola Moriarty | uitgeverij: De Fontein | paperback en E-book | recensent: Evy De Brabander | Recensie De vijfde brief Inhoud De vier vriendinnen Joni, Deb, Trina en Eden zijn al sinds de middelbare school bevriend. Ze zijn niet zomaar bevriend, ze zijn beste vriendinnen. De brieven onthullen een paar schokkende geheimen, het blijkt dat ze elkaar toch niet zo goed kennen als ze dachte ... De vijfde brief - Nicola Moriarty - 9789026143304 | Bruna.nl ... . Ze zijn niet zomaar bevriend, ze zijn beste vriendinnen. De brieven onthullen een paar schokkende geheimen, het blijkt dat ze elkaar toch niet zo goed kennen als ze dachten. En als er dan nog een vijfde brief gevonden wordt, waarin één van de vriendinnen zegt al jaren haatgevoelens te koesteren voor een van de anderen escaleert de boel. Sommige geheimen kunnen maar beter geheim blijven… De crowdfundingcampagne Musical 'De Vijfde Brief' staat op voordekunst.nl. Doneer nu en maak dit project van Manna Musicals mogelijk! De vijfde brief book. Read 1,073 reviews from the world's largest community for readers. Al op de middelbare school waren Joni, Deb, Eden en Trina de bes... Voor de #Hebbanbuzz ontving ik het boek De vijfde brief van Nicola Moriarty van uitgeverij De Fontein. Het is is altijd super fijn om een boek te ontvangen en te mogen lezen. Dit keer een boek die ik zelf niet snel zou kopen, dat maakt het nog spannender. Nicola Moriarty schreef de feelgoodroman 'De vijfde brief'(The Fifth Letter) Moriarty komt uit een schrijversfamilie; ook haar zussen Liane Moriarty en Jaclyn Moriarty staan regelmatig in de bestsellerlijsten. Al op de middelbare school waren Joni, Deb, Eden en Trina de beste vriendinnen. Ze deelden altijd alles - roddels, verliefdheden, geheimen. Nicola Moriarty De vijfde brief. Gedrukt boek . Als vier vriendinnen samen een vakantie vieren, beslissen ze hun geheimen op te schrijven en met elkaar te delen. De onthullingen veroorzaken een reeks onvoorspelbare gebeurtenissen. Genre Fictie Onderwerpen Proza (romans/novellen) ... De vijfde brief is een echt vrouwenboek over vriendschap en geheimen, over hoe vrouwen met elkaar omgaan en ook dat zij nooit iets vergeten, als is het nog zo lang geleden. Het boek kent twee verhaallijnen. Zo volg je de vriendinnen tijdens hun vakantie, maar leef je ook met Joni, ......

INFORMATIE

AUTEUR
Nicola Moriarty
DIMENSIE
6,89 MB
BESTANDSNAAM
De vijfde brief.pdf

OMSCHRIJVING

Nicola Moriarty schreef de feelgoodroman "De vijfde brief'(The Fifth Letter) Moriarty komt uit een schrijversfamilie; ook haar zussen Liane Moriarty en Jaclyn Moriarty staan regelmatig in de bestsellerlijsten.Al op de middelbare school waren Joni, Deb, Eden en Trina de beste vriendinnen. Ze deelden altijd alles – roddels, verliefdheden, geheimen. Maar sindsdien zijn hun levens elk een eigen richting op gegaan, en zelfs hun jaarlijkse weekje weg met z'n vieren voelt steeds meer als een verplichting.Dit jaar heeft Joni een plan: eindelijk weer eens écht naar elkaar luisteren. Elk van hen schrijft een brief, met daarin een geheim dat ze nog nooit met elkaar gedeeld hebben. De uitkomst maakt pijnlijk duidelijk dat ze elkaar lang niet zo goed kenden als ze dachten. Dan ontdekt Joni een vijfde brief, een brief waarin een van hen vertelt hoezeer ze een van haar vriendinnen háát om iets wat jaren geleden is gebeurd, en hoe vaak ze op het punt heeft gestaan haar iets aan te doen. Wie van hen heeft dit geschreven? En wie kan Joni nog vertrouwen?voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty"Wie is de schrijver van de vijfde brief? Deze roman laat treffend zien hoe onbetrouwbaar zulke lange vriendschappen soms kunnen zijn.' Publishers Weekly

Wil je het boek lezen?De vijfde brief in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Nicola Moriarty. Lezen De vijfde brief Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN